Letní kurz ABA

Jak podpořit dítě v přirozeném rozvoji? Praktický několikadenní seminář pro rodiče i odborníky.

Vaše dítě ještě nemluví? Nenavazuje kontakt? Spolupráce se zdá být nemožná? Váš klient nedokáže pracovat na sezení?

PŘIHLÁŠKA

ABA může pomoci. V rámci praktického NÁCVIKU potřebných dovedností. Máte jedinečnou příležitost absolvovat a v praxi si vyzkoušet základy ABA, které můžete ihned aplikovat do své praxe, nebo u svého dítěte. Můžete získat celodenní zácvik za cenu jednoho sezení s behaviorálním analytikem. Rozhodně vás nečeká jen nudné sezení za stolem nad prezentací :)

Na čtyřech setkáních s vámi projdeme základy toho, jak pracovat s dítětem pomocí aplikované behaviorální analýzy. Každé setkání potrvá 5 hodin (9:00-12:00, 13:00-15:00) a větší část setkání bude věnována praktickým nácvikům s lektory a ve dvojici. Kapacita je pouze 10 účastníků, díky čemuž můžeme věnovat maximální pozornost všem účastníkům a ověřit si, že po absolvování kurzu dokáží procedury aplikovat. Na kurzu získáte materiály ke všem probraným tématům v češtině.

Nejste si jisti, zda je kurz to pravé pro Vás? Napište nám o další informace: brnenska.aba@gmail.com

Obsah kurzu:

První setkání: Párování, komentování a budování motivace Druhé setkání: Učení komunikace, spolupráce a hry Třetí setkání: ITT (intenzivní učení dovedností u stolečku) Čtvrté setkání: Sebeobsluha

Cena:

6000 Kč za 4 setkání.

Termíny a místo konání:

Kurz se uskuteční ve dnech 13. - 14. 7. 2023 a 3. - 4. 8. 2023

Komu je kurz určen:

Kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit praktické postupy při práci s dítětem s neurovývojovým nebo jiným přidruženým onemocněním.

Kdo kurz vede:

Kurz je veden certifikovanými behaviorálními analytičkami Mgr. et Bc., Lucií Mudroch Lukášovou, BCBA, M. Sc, a Mgr. Lucií Vozákovou, BCBA.

Platební podmínky:

Po přihlášení do kurzu Vám odešleme fakturu na uhrazení kurzovného. Pro zajištění místa je nutné uhradit částku do 5 dní. Registrace a platby přijímáme do 1. 7. 2023 nebo do naplnění kapacity kurzu. Po uhrazení kurzu Vám zašleme e-mail s dalšími instrukcemi a místem konání.

Storno podmínky:

Z kurzu je možné odhlásit se nejpozději týden před začátkem kurzu (tedy do 6. 7. 2023), v tomto případě Vám vrátíme 50% kurzovného zpět (přihlášení je závazné). Výjimkou je, pokud si za sebe najdete náhradu, případně my náhradníka budeme mít v pořadníku. V tomto případě Vám vrátíme kurzovné v plné výši. Při odhlášení méně jak týden před začátkem kurzu, kurzovné nevracíme, pokud si nenajdete náhradu za sebe či my náhradníka nebudeme mít v pořadníku.